چطور از قدرت گیاهان برای درمان پرخوری عصبی استفاده کنیم ؟

تصویر درمان پرخوری عصبی درمان پرخوری عصبی چطور از قدرت گیاهان برای درمان پرخوری عصبی استفاده کنیم ؟ nervous binge eating omotlo min 768x576

چطور از قدرت گیاهان برای درمان پرخوری عصبی استفاده کنیم ؟

چطور از قدرت گیاهان برای درمان پرخوری عصبی استفاده کنیم ؟ 800 600 رضا قاسم نژادیان

حدود چند روز ، با یکی از دوستان دورم برخورد کردم که او هم از مشکل اضافه وزنش رنج می برد، بعد از اینکه سوالاتی در رابطه با وضعیت فعلیش پرسیدم، متوجه شدم که مشکل اصلی اون، پرخوری عصبی هست . برای او چند دمنوش گیاهی و راهکار هایی را معرفی کردم تا از آن استفاده کند که در ادامه برای شما هم معرفی خواهم کرد ،

درمان پرخوری عصبی

برای تشخص پرخوری عصبی می توانیم از موارد زیر استفاده کنیم

 

  • حساسیت زیاد بر روی زیبایی اندام : ترس اغلب افراد کمالگرا این است که اندامشان رفته رفته بدتر شود و دائم ذهنشان را درگیر این موضوع می کنند .
  • موضوع دوم که از همه مهمتر است : عدم رعایت وعده های غذایی و میان وعده ها هست، اغلب افراد نمی توانند زمان مناسب و دقیقی برای وعده های غذاییشان تعیین کنند، با بهم ریختن نظم وعده ها،اشتها فرد افزایش یافته و دچار پرخوری می شود .
  • وزن افرادی که دچار پرخوری عصبی هستند، اصولا در محدوده سالم وزنی هستند و اغلب چربی آنها در یک قسمت از بدنشان تجمع می شود .
  • استرس بیش از حد نیز رفته رفته فرد را دچار این مشکل می کند، ممکن است فرد مدتی دچار مشکلات روحی مانند افسردگی باشد .

 

اگر بطور کلی بخواهم این موضوع را مطرح کنم منشا اصلی این بیماری عصبی و از استرس طولانی مدت هست که با رعایت چندین نکات می توانید به راحتی این مشکل را حل کنید .

 

درمان پرخوری عصبی چطور از قدرت گیاهان برای درمان پرخوری عصبی استفاده کنیم ؟ omotlo 2 nervous binge eating

 

درمان پرخوری عصبی

 

  • رعایت زمان وعده های غذایی

همانطور که در قسمت بالا اشاره کردم، رعایت وعده های غذایی بسیار مهم است و به جرعت می توان گفت یکی از کلیدی و مهمترین موضوع ها در درمان پرخوری عصبی می باشد .
پس برای شروع بهتر است وعده های غذاییمان را تنظیم کنیم .

 

 

 

  • تقسیم وعده های غذایی

با تقسیم وعده های غذایی، علاوه بر رهایی از پرخوری می توانید اضافه وزنتان را نیز کم کنید.
سعی کنید وعده های غذاییتان را به ۶ الی ۸ وعده کوچک تبدیل کنید، برای اینکه انسولین تو بدنتون تنظیم بشه، چون زمانی که انسولین در بدن به صورت بالانس و تنظیم باشه سوخت ساز بدن افزایش یافته و سرعت چربی سوزی چندین برابر می شود .
همچنین بدن موارد لازم که مفید هست رو دریافت کرده و مابقی مواد رو دفع می کنه، علاوه بر این موضوع، با افزایش وعده های غذایی،بدن شما در حالت سیری قرار گرفته و اشتهای شما کمتر می شود .

درمان پرخوری عصبی

 

 

خیلی از افراد با تاثیر و خواص تخم شربتی آشنا نیستند.ولی ما خودمان تاثیرش را به چشممان دیدیم، تقریبا نتیجه و تاثیر آن را خیلی سریع خواهید فهمید، تخم شربتی داروی موثر برای درمان استرس و اضظراب می باشد، همچنین دارای ویتامین B و امگا۳ می باشد که سلامت روح را تضمین می کند،می توانید تخم شربتی از عطاری ها تهییه کنید .

 

 

دمنوش های مناسب برای درمان پرخوری عصبی درمان پرخوری عصبی چطور از قدرت گیاهان برای درمان پرخوری عصبی استفاده کنیم ؟ omotlo new post min

 

 

 

  • دمنوش اسطوخودس    دمنوش اسطوخودوس برای درمان پرخوری عصبی درمان پرخوری عصبی چطور از قدرت گیاهان برای درمان پرخوری عصبی استفاده کنیم ؟ Lavandula angustifolia omotlo

یکی دیگر از دمنوش هایی که ما خودمان تست کردیم و نتیجه گرفتیم، دمنوش اسطوخودوس می باشد. نتیجه آن را می توانید بعد از استفاده مستمر ، مشاهده کنید.
از عطر زیبای این گیاه، برای خواب آور طبیعی استفاده می کنند همچنین از دمنوش آن برای کسب آرامش و کاهش استرس استفاده می شود.

 

 

 

 

دمنوش نعناع فلفلی یا نعنا کوهی نیز یکی از دمنوش های هست که من بشخصه بخاطر عطر و طعم خاص آن، استفاده می کنم و تاثیر بسیار بالایی برای کاهش اشتها دارد .
با کاهش اشتها، مشکل پرخوری شما نیز حل خواهد شد .

دمنوش برای درمان پرخوری عصبی درمان پرخوری عصبی چطور از قدرت گیاهان برای درمان پرخوری عصبی استفاده کنیم ؟ Pfefferminze natur omotlo

همچنین دمنوش هایی بسیار زیادی برای این موضوع وجود دارد که ما تنها دمنوش هایی را به شما معرفی کردیم که خودمان آنهارا تست کرده و نتیجه گرفته ایم .
بهتر است روزانه ۱ الی ۲ فنجان از این دمنوش ها استفاده نمایید، قطعا تاثیرش را بعد از مدتی خواهی دید .

 

 

 

 

 

از کتاب الکترونیکی ” ستارگان لاغری ” نیز می توانید برای درمان پرخوری عصبی استفاده کنید .
در این کتاب نکات ارزشمند و همچنین یک معجون قدرتمند برای سرکوب اشتها و درمان پرخوری عصبی ارائه شده است .

برای دانلود کتاب الکترونیکی کلیک کنید 

درمان پرخوری عصبی

 

ممنون از اینکه وقت با ارزشتان را در اختیار ما گذاشتید.

 

 

رضا قاسم نژادیان

رضا قاسم نژادیان

علاقه مند به حوزه سلامت و تناسب اندام

All stories by : رضا قاسم نژادیان

39،000 تومان - رایگان برای مدت محدود

کتاب الکترونیکی " ستارگان لاغری "

اگر به نکات گفته شده در این کتاب عمل کنی در کمتر از یک هفته شاهد بزرگترین تغییر اندامت خواهی بود 
حالا دانلود کنید!
تصویر رژیم لاغری شکم و پهلو
close-link