چطور بدون لاغری صورت بتوانیم به تناسب اندام برسیم؟

راهکار های چاق شدن صورت چاق شدن صورت چطور بدون لاغری صورت بتوانیم به تناسب اندام برسیم؟ CEN8MILU27 omotlo min e1533151311893 768x298

چطور بدون لاغری صورت بتوانیم به تناسب اندام برسیم؟

چطور بدون لاغری صورت بتوانیم به تناسب اندام برسیم؟ 960 372 طاها خماهانی

اکثر افراد در اثر خوردن غذا های ناسالم و بیماری های عصبی و استرس با افزایش وزن مواجه می شوند. ولی بعد از گذشت مدتی از پروسه کاهش وزن از طریق انجام تمرینات ورزشی  یا رژیم های لاغری متوجه لاغری بیش از حد صورتتان می شوید .

شاید برای تو هم این اتفاق افتاده باشد بخاطر زیبایی اندامت تصمیم به لاغری گرفته باشی ولی صورت زیبایت را از دست داده باشی

 

تصویر چاق شدن صورت چاق شدن صورت چطور بدون لاغری صورت بتوانیم به تناسب اندام برسیم؟ mirror small 1x min

 

راهکار های چاق شدن صورت

یک لایه چربی زیر پوستی، در صورت شما وجود دارد که این چربی نقش مهمی در زیبایی صورت شما دارد اما  ممکن این لایه در حین کاهش وزن سریعتر از بدنتان آب  شود که کاهش وزن آرام و پایدار به همراه ورزش،مصرف آب کافی و تمرینات صورت، میتواند چربی های صورت شما را در تعادل نگه دارد و دیگر نگران از بین رفتن زیبایی صورت خود در فرایند کاهش وزن نباشید.

خب در قدم اول برای چاق شدن صورت : کنترل حجم و وزنی بدن در حین کاهش وزن است که تاثیر چشمگیری در حفظ استایل صورت شما دارد.

BMI فرمولی است که توسط آدولف کتلت توسعه یافت و در واقع مرجعی برای نشان دادن میزان حجم بدن میباشد و دقیق ترین معیار جهانی چاقی است.

 

 

BMI-شاخص توده بدنی چاق شدن صورت چطور بدون لاغری صورت بتوانیم به تناسب اندام برسیم؟ bmi omotlo min

 

تفسیر و مفهوم عدد  BMI ( شاخص توده بدنی )

شما میتوانید عدد به دست امده از فرمول بالا را با جدول زیر مقایسه کنید:

  •  کمتر از۱۸٫۵= کمبود وزن
  •  بین ۱۸٫۵ و ۲۴٫۹ = طبیعی
  •  برابر ۳۰ و بیشتر= چاق

همانطور که می دانید گزینه دوم بهترین گزینه است، چون علاوه بر حفظ وزن مناسب شما، در حفظ پری صورت شما مهم است و تاثیری مهمی در چاق شدن صورت دارد .

 

 

چاق شدن سریع صورت چاق شدن صورت چطور بدون لاغری صورت بتوانیم به تناسب اندام برسیم؟ 80s 01 1x min

 

نکاتی که برای چاق شدن صورت شما مهم است

  • برای کاهش وزن خود یک روش آرام انتخاب کنید و با استفاده از یک برنامه اصولی و ثابت به حفظ استایل صورت خود کمک کنید.
  • برای سرعت بخشیدن به روند کاهش وزنتان ،هر هفته حداقل ۲۰۰ دقیقه به انجام تمرینات ورزشی اختصاص دهید.
  • وزن هدفتان را تعیین کنید : سعی کنید محدوده وزنی ایده آل خودتان را به درستی انتخاب کنید تا در طولانی مدت،پری صورت شما حفظ شود . یک وزن سالم در محدوده مناسب می تواند بهترین هدف باشد .

 

 

روش های چاق شدن صورت چاق شدن صورت چطور بدون لاغری صورت بتوانیم به تناسب اندام برسیم؟ avocado omotlo min

 

تمرینات عضلانی برای چاق شدن صورت

  • دهانتان را پر از هوا کنید و لب هایتان را ببندید تا لپ هایتان پف کند. سپس هوا را به سمت یکی از گونه ها بفرستید و سپس این کار را برای سمت دیگر انجام دهید. با حرکت دادن هوا از یک سمت به سمت دیگر، گونه هایتان را باد کنید. این کار را برای هر طرف ۱۵ بار انجام دهید. ۳۰ ثانیه استراحت کنید و دوباره تکرار کنید.
  • با چین دادن بینی تان در حالیکه گونه هایتان بالا می روند، حرکت بینی خرگوش را انجام دهید. حالا در این حالت، گونه ها را بمدت ۴۲ ثانیه سفت کنید و سپس عضلات صورتتان را شل و رها کنید. این حرکت را ۱۵ بار تکرار کنید، ۳۰ ثانیه استراحت کرده و دوباره انجام دهید.
  • کل ناحیه ی گونه ها را با یک لبخند عریض و با دهان باز ورزش دهید. این یک لبخند بزرگ و اغراق آمیز است که با سفت کردن گونه های شما در حالیکه لب ها و دندان هایتان از هم فاصله دارند ایجاد می شود. سپس چشم هایتان را کاملا باز و گشاد کنید، مانند زمان هایی که تعجب می کنید. سعی کنیدگوشه ی دهانتان را به سمت گوش هایتان بکشید. عضلات گونه را سفت کرده و بمدت ۴ ثانیه در همان حالت بمانید و سپس صورتتان را شل کنید. این حرکت را ۱۵ بار تکرار کرده، ۳۰ ثانیه استراحت کنید و دوباره انجام دهید.

 

 

 

مطالب جالب برای چاق شدن صورت که نمیخواهی از دستشان بدهی

همانطور که می دانید تغییر ساختار استخوانی صورت شما ممکن نیست و کاهش چربی فقط در یک قسمت از بدن (نه در بقیه ی قسمت ها) امکان پذیر است، یعنی کاهش وزن بصورت موضعی نیز غیر ممکن است. کاهش سریع وزن شما، باعث خواهد شد که اول آب بدنتان از دست برود، و سپس کتوزیس (نام دیگری برای مصرف عضلات بعنوان سوخت)، و در نهایت چربی بدنتان سوزانده خواهد شد.

 

تغذیه ی مناسب، ورزش، و صبوری، بهترین راه ها برای کمک به حفظ حالت پری صورت شما در طول کاهش وزن هستند.
بجای تمرکز بر رژیم های غذایی، بهتر است عادات سبک زندگی سالم را توسعه دهیم و آنها را به بخش های دائمی زندگی روزمره خودمان تبدیل کنیم .
مقدار زیادی آب بنوشید، صبور باشید و همیشه لبخند پهنی به لب داشته باشید، چون هم برای زندگی شما مفید است، و هم برای عضلات صورتتان!

چاق شدن صورت

امیدوارم نهایت استفاده را از این مطلب برده باشید .

39،000 تومان - رایگان برای مدت محدود

کتاب الکترونیکی " ستارگان لاغری "

اگر به نکات گفته شده در این کتاب عمل کنی در کمتر از یک هفته شاهد بزرگترین تغییر اندامت خواهی بود 
حالا دانلود کنید!
تصویر رژیم لاغری شکم و پهلو
close-link